Magie svíček

Chinese Candle in a temple
© Kiankhoon Dreamstime Stock Photos

V současné době vzrůstá množství negací a informační a energetické špíny v prostoru okolo nás. Můžeme přispět k jeho čištění tím, že budeme čistit prostor okolo sebe. Tím se také můžeme vyhnout mnoha nepříjemnostem, případně nemocem, které mohou „přisednout“ na nás jako negativní energetické struktury a mohou způsobit zdravotní komplikace. V minulosti se vždycky používal programovaný otevřený oheň nebo naprogramované svíčky k čištění, a tedy i ochraně. Toto programování provádějí šamani, kněží, guruové. V křesťanství se jim říká svěcené svíčky.

Svíčka pro každého na míru

Tyto svíčky jsou individuálně naprogramovány tak, aby čistily prostor okolo konkrétního člověka. Běžně zapálená svíčka čistí prostor zhruba jen z 10 %. Naprogramovaná svíčka má účinnost až 80%.

Pro běžnou místnost s běžným obsahem negací a negativních energetických struktur v prostoru, je obvyklá doba hoření a čištění plamenem svíčky asi 10 hodin měsíčně. Jelikož čajová svíčka je nejvhodnější z hlediska bezpečnosti, a ta vydrží hořet 3 až 4 hodiny, obvykle stačí 3 svíčky měsíčně na místnost.

Pokud se ruší zakletí, množství svíček se pohybuje v řádu desítek. Ložnice je nejdůležitější místností, kam by se svíčky měly umisťovat a pak samozřejmě také místnost (prostor), kde pracujeme. Na pracovišti lze tyto svíčky velmi úspěšně maskovat aromalampou.

Zejména je důležité svíčkami čistit prostory, kde se vyskytují negativní lidé, kteří okolo sebe šíří negace a negativní emoce, které se samozřejmě obtiskují do prostoru a my je nejen vnímáme, ale takto často přijímáme do své aury. Pokud v takové místnosti hoří očistná svíčka, tak se negace zlikvidují, a tím ochráníme svou auru a sebe. Zejména je to důležité pro kojence a malé děti.

Tato svíčka likviduje a spaluje běžné negace, se kterými se setkáváme. Má ale i částečný vliv na programované negace, jako je zakletí nebo porobení.

Se'e - ochranaSvíčku umístíme obrázkem ochranného symbolu (egyptský hieroglyf se’e, což znamená ochrana) směrem k oknu a zapálíme. Svíčku necháme hořet v misce, nejlépe po západu Slunce v místnosti se zavřenými dveřmi. Toto je optimální stav, ale při o trochu nižší účinnosti ji lze nechat hořet kdekoliv a kdykoliv.

Již naprogramované, ale nepoužité svíčky je dobré přechovávat v mřížkovaném nebo čtverečkovaném papíru, který brání následnému ovlivnění, přeprogramování či naprogramování.

Čištění prostoru je dobré opakovat každý měsíc nebo několikrát do roka, zejména v období před Velikonocemi, okolo Dušiček, před Vánocemi a začátkem února.

Tyto svíčky jsou vynikajícím dárkem pro naše drahé, které bychom chtěli ochránit.

Cena za kus 25,- Kč

>>> Objednat svíčky <<<