Jak mohu pomoci – co umím

Horoskop – Hvězdná rada

Hvězdná rada je odpověď na konkrétní otázku (určitý problém podnikání, určení ideálního data operace, vhodný datum pro stěhování, partnerské vztahy, investice a koupě movitých i nemovitých věcí, atd.) Písemně a telefonicky, rychlejší je telefonický kontakt.

Déle než rok existoval pravidelný pořad Tety Renaty na rádiu Frekvence 1, ve kterém odpovídala na dotazy posluchačů – každou středu od 14 hodin, tyto konzultace sponzorovalo Rádio Frekvence 1.

Telefonicky – pouze v úterý od 14 do 20 hod.
Cena: Od 800,- Kč
Nutné údaje: Konkrétní otázka, jméno, den, měsíc a rok narození, hodina, minuta a místo narození.

Osobní horoskop

Rozbor osobnosti, osvětlení možností a zábran. Výhled na jeden rok dopředu od data narození (tzv. solární výklad). Kontaktně výklad trvá přes dvě hodiny.
Cena: 2.000,- Kč

Partnerský horoskop

Partnerský horoskop znamená porovnání dvou partnerů, ukáže vzájemné spojení a překážky. Hvězdná rada je odpověď na konkrétní otázku, osobní horoskop odhalí osobnost a možnosti rozvoje. Partnerský horoskop znamená porovnání dvou horoskopů z hlediska shody a interakce, osudová spojení, karmické dluhy a pohledávky.
Cena: 2.500,- Kč
Nutné údaje: jméno, den, měsíc a rok narození, hodina, minuta a místo narození.

VÝKLAD KARET

Rozbor a prognóza, osvětlení možností a cest do budoucna ze stávající stiuace.
Cena: 800,- Kč a výše.
Nutná osobní přítomnost

Určení místa postele a energetické hladiny v místě spánku

Lidé, kteří mají problémy se spánkem, chladem či s těžkými sny, pravděpodobně leží v místě pro ně nepříznivém. Jejich průtok energie je malý a může být příčinou vážné choroby, nemoci, bolesti hlavy nebo sterility. U těhotných je nutno určovat i to, zda je toto místo vhodné pro plod, protože jinak existuje nebezpečí vrozených vad či jiných deformací, případně i potratů. Je to přísně individuální metoda, protože každý je jinak citlivý k prostředí, ve kterém se nachází nebo spí. Někomu vadí obvyklé zóny, geopatogenní zóny všeobecně, někdo je citlivý na elektrická vedení nebo jiná technická zařízení v okolí nebo i ve větší vzdálenosti. Někdy může pomoci ke zdraví posunutí postele o 50cm. Proto je nutné najít příhodné místo pro každou osobu individuálně. Metoda je distanční (na dálku) podle plánku. Je třeba nakreslit v příslušných proporcích váš byt, označit okna a dveře, udat světové strany a místa stávajících postelí. Dále je třeba udat jména a data narození osob, pro které se bude hledat optimální poloha lůžka.
Cena: 300,- Kč

DÁLKOVÁ DIAGNÓZA

Určení energetických hladin jednotlivých orgánů a celkového zdravotního stavu, zejména v případě sterility.
Cena: 800,- Kč
Nutné údaje: jméno, den, měsíc a rok narození.
Možné údaje: fotografie z poslední doby a kousek vlasů.

VENUŠINY VLASY

Biorezonátor, upravený jako talisman a amulet k přilákání osob opačného pohlaví. Jsou vybírány přísně individuálně pro každou osobu, aby byl zaručen co nejlepší výsledek.
Cena: 300,- Kč
Nutné údaje: jméno, den, měsíc a rok narození.

BIOREZONÁTORY

Tato metoda odpovídá moderním pohledům na průběh energie v těle, na stejné metodě jsou založeny čínské, japonské a indické způsoby léčení, jako je akupunktura. Vychází z předpokladu, že některé předměty a výrobky mohou ovlivnit organismus kladně, jiné záporně. Jsou to zejména některé šperky, krystalové hodiny a jiná zařízení. Rovnováhy se dosahuje biorezonátory. To jsou náramky, náhrdelníky nebo jednotlivé kameny, které po dálkové diagnostice léčitel vybere. Náramky jsou z různých materiálů a různého tvaru, pro vás je vybrán vždy ten nejpříhodnější. Náhrdelníky jsou z přírodních leštěných polodrahokamů nebo drahokamů (ametyst, křišťál, malachit, azurit, citrín, tyrkys, almadin, sluneční kámen, hematit, olivín apod.). Jednotlivé kameny jsou upraveny jako přívěšek k nošení nejlépe na kůži, aby řetízek nerušil jejich vliv. Výrobky jsou z Indie a jiných zahraničních zdrojů.
Náramky: 120,- Kč
Náhrdelníky: 320,- Kč
Jednotlivé kameny: okolo 150,- Kč
Nutné údaje: jméno, den, měsíc a rok narození.

KYVADLA

Opět individuálně vybraná kyvadla pro osobní potřebu, jak pro začátečníky, tak pro pokročilé. Jsou z mosazi s vrtaným šroubovacím závěsem různých tvarů a velikostí. Kyvadla jsou vyrobena podle starých vzorů, zejména z Egypta a Asýrie, a jsou informačně upraveny proti vnějším negativním vlivům. Přiložen je návod, jak kyvadlo udržovat, a jednoduchá pravidla, jak s ním pracovat.
Cena: 300,- až 500,- Kč
Nutné údaje: jméno, den, měsíc a rok narození.

MAGNETOFONOVÉ KAZETY

Moře-Louka – 2×30 minut relaxačních zvuků, na jedné straně je zvuk moře, na druhé zvuky louky. Vhodné k relaxaci nebo jako doplňkové zvuky pro učení. Vnímání těchto zvuků rozšiřuje kreativitu a intuici.
Cena: 100,- Kč
Nahrané živé pořady Renaty Lopourové na Frekvenci 1 o znameních Berana, Býka, Blíženců, Raka, Lva, Panny, Vah, Štíra, Střelce, Kozoroha, Vodnáře a Ryb, délka kazety vždy pouze o jednom znamení je cca 110 minut a výše.
Cena: 100,- Kč.

Zasíláme doporučeně nebo na dobírku a připočítáváme poštovné a balné