Svíčky k ochraně

V současné době vzrůstá množství negací a informační a energetické špíny v prostoru okolo nás. Můžeme přispět k jeho čištění tím, že budeme čistit prostor okolo sebe. Tím se také můžeme vyhnout mnoha nepříjemnostem, případně nemocem, které mohou „přisednout“ na nás jako negativní energetické struktury a mohou způsobit zdravotní komplikace. V minulosti se vždycky používal programovaný otevřený oheň nebo naprogramované svíčky k čištění, a tedy i ochraně. Toto programování provádějí šamani, kněží, guruové. V křesťanství se jim říká svěcené svíčky.

Svíčka pro každého na míru

Tyto svíčky jsou individuálně naprogramovány tak, aby čistily prostor okolo konkrétního člověka. Běžně zapálená svíčka čistí prostor zhruba jen z 10 %. Ale takto naprogramovaná svíčka má účinnost až 80%.

Pro běžnou místnost s běžným obsahem negací a negativních energetických struktur v prostoru, je obvyklá doba hoření a čištění plamenem svíčky asi 10 hodin měsíčně. Jelikož čajová svíčka je nejvhodnější z hlediska bezpečnosti, a ta vydrží hořet 3 až 4 hodiny, obvykle stačí 3 svíčky měsíčně na místnost. Pokud se ruší zakletí, množství svíček se pohybuje v řádu desítek. Nejdůležitější místností, kam by se svíčky měly umisťovat je ložnice a pak samozřejmě místnost (prostor), kde pracujeme. Na pracovišti lze tyto svíčky velmi úspěšně maskovat aromalampou.

Zejména je to důležité v prostorách, kde se vyskytují negativní lidé, kteří okolo sebe šíří negace a negativní emoce, které se samozřejmě obtiskují do prostoru a my je nejen vnímáme, ale takto často přijímáme do své aury. Pokud v takové místnosti hoří očistná svíčka, tak se negace zlikvidují, a tím ochráníme svou auru a sebe. Zejména je to důležité pro kojence a malé děti.

Tato svíčka likviduje a spaluje běžné negace, se kterými se setkáváme. Má ale i částečný vliv na programované negace, jako je zakletí nebo porobení.

Svíčku umístíme obrázkem ochranného symbolu (egyptský hieroglyf se’e, což znamená ochrana) směrem k oknu a zapálíme. Svíčku necháme hořet v misce, nejlépe po západu Slunce v místnosti se zavřenými dveřmi. Toto je optimální stav, ale při o trochu nižší účinnosti ji lze nechat hořet kdekoliv a kdykoliv.

Již naprogramované, ale nepoužité svíčky je dobré přechovávat v mřížkovaném nebo čtverečkovaném papíru, který brání následnému ovlivnění, přeprogramování či naprogramování.

Čištění prostoru je dobré opakovat každý měsíc nebo několikrát do roka, zejména v období před Velikonocemi, okolo Dušiček, před Vánocemi a začátkem února.

Tyto svíčky jsou vynikajícím dárkem pro naše drahé, které bychom chtěli ochránit.

Cena za 1kus: 25,- Kč
Cena za 10 čajových svíček: 200,- Kč (8€)

Programuji svíčky na:
  • Čištění prostoru – vyčistí byt, dům, pozemek… od veškerých negací (vzteku, smutku, zánětů, kleteb…)
  • Zrušení blokády příjmu peněz (můžete se přetrhnout a dostáváte řádově menší nebo žádné peníze)
  • Zrušení blokády zakázek (nechodí vám zákazníci, přestože máte dobré služby/produkty a přitom konkurence se může strhnout)
  • Zrušení blokády nedostatku financí (máte malé příjmy a/nebo nepřiměřené výdaje)
Pozn.: Programování blokád musí být konkrétní – na jednoznačné jméno nebo firmu.
Objednávka: Volat pouze úterý 14 – 19h, jinak sms, mail nepoužívám.
 

>>> Kontakt <<<