Karma a karmické vazby ve vztazích

Nedávno jsem dostala zajímavou otázku od jedné klientky. Chtěla vědět jakou má karmickou vazbu ke svému bývalému příteli, což je obvyklá záležitost. Jako doplňující otázku položila ovšem mnohem zajímavější a závažnější dotaz, zda její karmická vazba blokuje její další rozvoj!?

Jak je to s blokováním rozvoje?

Ve své podstatě nikdo nemůže blokovat náš duševní a duchovní rozvoj, jen my sami. Karmická vazba nám jej může ztěžovat, protože každá karmická vazba nás omezuje znesvobodňuje, svazuje. A tím, jak nejsme sami v sobě svobodní, jednáme podle toho, v mnoha případech jako otroci či sluhové, místo toho, abychom vládli sami sobě. A to samozřejmě ovlivňuje naše rozhodování a myšlení.

V zásadě se dá říci, že každá karmická vazba nám brání v duchovním a duševním rozvoji, a je jen na nás, kdy pochopíme a přijmeme tuto premisu, a začneme čistit karmické vazby. V průměru jich má každý 200 až 400. I když jsem změřila i u některých více jak 500. Čili existuje nejméně 200 lidí, kterým jsme ublížili nebo jsme dovolili, aby oni ublížili nám. A je jen na nás, kolik životů nám bude trvat, než to všechno vyčistíme.

Komentáře

Napsat komentář